fbpx

 

GROHAX s.r.o.
Brezany 129, 01004 Žilina
SR

+421 948 650 699
info@spraytan.sk

Image Alt
Opálenie nástrekom

Pre salóny

• NA TRHU OD ROKU 2009 •

SPOĽAHLIVÝ PARTNER V SLUŽBÁCH NÁSTREKOVÉHO OPÁLENIA

KURZY A ŠKOLENIA

Už viac ako 15 rokov poskytujeme profesionálne kurzy s certifikátom Tanning Expert pre salóny, štúdiá a pre mobilné služby v oblasti nástrekového opálenia.

PROFESIONÁLNE VYBAVENIE

Sme oficiálnym distribútorom TOP svetových značiek samoopaľovacej kozmetiky a zariadení pre nástrekové opálenie. Kompletné vybavenie a produkty za veľkoobchodné ceny.

SERVIS A PORADENSTVO

Všetkým partnerom a zákazníkom poskytujeme nadštandardný servis, technickú podporu, ale aj riešenia na mieru.

START PACK (VYBAVENIE+KURZ+CERTIFIKÁT)

ŠTARTOVACIE KOMPLETY PRE PROFESIONÁLNU APLIKÁCIU SAMOOPAĽOVACIEHO NÁSTREKU

 • Start Pack
 • €999,00

  STANDARD
 • Nástrekové zariadenie AURA Elite s kompletným balíkom vybavenia pre aplikáciu profesionálneho nástrekového opálenia
 • Start Pack
 • €1099,00

  CLASSIC
 • Nástrekové zariadenie AURA Allure Xena s kompletným balíkom vybavenia pre aplikáciu profesionálneho nástrekového opálenia
 • Start Pack
 • €1349,00

  PREMIUM
 • Nástrekové zariadenie AURA Allure Xena s Extraktorom TE a kompletným balíkom vybavenia pre aplikáciu profesionálneho nástrekového opálenia
• TANNING EXPERT •

KURZY A ŠKOLENIA PROFESIONÁLNEHO NÁSTREKOVÉHO OPÁLENIA

Staň sa Tanning Expertom

 

Absolvuj náš profesionálny kurz a naštartuj svoj biznis v samoopaľovaní. Rozšír ponuku služieb vo svojom salóne o samoopaľovací (cukrový) nástrek, alebo poskytuj mobilné služby v tejto oblasti.

Priebeh

školenia

 

Teoretická časť – získate kompletné a ucelené informácie o samoopaľovaní, aby ste vedeli pružne reagovať na všetky otázky vašich budúcich klientov. Podelíme sa s vami o naše 15 ročné skúsenosti, rady, tipy a triky, ako vyhovieť aj náročným klientom. Ako správne pripraviť pokožku, čo robiť a čo nerobiť pre dokonalé výsledné opálenie.

Produktová časť – naučíme vás ako správne vybrať nástrek na konkrétny typ pokožky, ako obsluhovať nástrekové zariadenia, jeho údržbu a nastavenie. Ako udržiavať a starať sa o svoje vybavenie, aby vám slúžilo čo najdlhšie vo výbornom stave. Na čo slúžia Ochranné pomôcky, prečo a ako ich používať.

Praktická časť – priamo na modelke si osvojíte správnu, rokmi overenú techniku striekania, celistvosť nástreku bez fľakov či stekancov. Naučíte sa kontúring tela, zvýraznenie svalov, techniku obľúbenú najmä v letnom období.  Ukážeme si všetko, čo vás pri samoopaľovacom nástreku môže stretnúť. Ako striekať efektívne a na takej úrovni, aby ste mali vždy iba spokojných klientov, ktorí sa k vám vrátia.

Vždy individuálne

 

Naše školenia sú vždy individuálne, iba pre vás. Výhodou je, že na školenie nikam necestujete. My prídeme za vami do salónu alebo k vám domov. Na školenie sa môžete plne sústrediť, bez nutnosti cestovania. Nemáte žiadne ďalšie náklady spojené s cestovaním na kurz.

Celodenné pre jednu osobu

 

Školenie je jednodenné, celodenné a pre jednu osobu. Naše kurzy sú plné hodnotných informácií a skúseností. Školenia sú naozaj „výživné“ a ihneď po skončení ste pripravená začať budovať svoju samoopaľovaciu klientelu. Vzhľadom na typ školenia a nutnosť praktickej časti nerobíme on-line školenia.

Certifikát Tanning Expert

 

Po ukončení Kurzu získavate Certifikát Tanning Experta, podrobný Tanning manuál, reklamné predmety SPRAYTAN, technickú podporu, Veľkoobchodný cenník a v neposlednom rade spoľahlivého partnera pre vašu novú službu Profesionálneho nástrekového opálenia.

Zanechaj nám svoj kontakt

Máš záujem o kurz profesionálneho nástrekového opálenia?

  PROFESIONÁLNE PRODUKTY

  TOP NÁSTREKOVÉ EMULZIE! PRACUJ S TÝMI NAJLEPŠÍMI PRODUKTAMI NA TRHU!

  Hovoria o nás

  ODPORÚČAM

  Skvelé školenie, či už po obsahovej, alebo profesionálnej stránke. Veronika je školiteľka s výbornými znalosťami v obore, príjemným vystupovaním, ochotná všetko vysvetliť a zodpovedať všetky otázky. Vrelo odporúčam.
  Angelika ● Salón

  VEĽMI SPOKOJNÁ

  S kurzom som veľmi spokojná. Strašne sa mi páčila možnosť vyškoliť sa v mojich priestoroch a nikde necestovať. Úžasná školiteľka mi dala všetky informácie a odpovede na otázky, ktoré sa má ľudia pýtali ihneď po skončení kurzu. Na všetky som vedela reagovať. Ďakujem
  Nikoleta ● Salón

  KVALITA

  Kurz sme absolvovali cca pred 2 mesiacmi priamo u nás. Školiteľka bola veľmi milá a hlavne profesionálna. Všetko dopodrobna vysvetlila. Mala som trochu obavu, či aj následná prax bude taká jednoduchá, ako to vyzeralo na kurze. S odstupom času môžem potvrdiť, že je to super. Opaľovací nástrek robíme pravidelne a keďže sme boli kvalitne zaškolení, nemáme žiaden problém. Školenie určite odporúčam.
  Jana ● Salón

  TOPKA

  Tak školenie úplná topka. Mám už niekoľko školení za sebou, ale toto bolo najkrajšie a najlepšie - budem v dobrom spomínať. Veronika je Školiteľka na profesionálnej úrovni vo všetkom poradí. A dokonca keď píšem po školení odpíše a krásne pomôže. Fakt veľmi odporúčam nebudete ľutovať. A na záver dostanete kraaaasny certifikát ❤
  Kristína ● Salón

  SUPER PRÍSTUP

  Chcem podotknúť super prístup školiteľky počas školenia. Veľmi pekne ďakujem za úžasné samoopaľovacie produkty a aj START PACK. Je to úžasné, všetko čo potrebujem mám v menšom kufríku je ľahučký a všade sa s ním dá cestovať za mojimi zákazníčkami. Veľmi odporúčam.
  Klaudia ● Salón